SPRZEDAŻ


Specjalizujemy się w dostawach łóżek rehabilitacyjnych

Dostarczamy specjalistyczny sprzęt medyczny dla:
placówek opiekuńczych, rehabilitacyjnych, domów seniora.

Zadzwoń, napisz, zapytaj.

Doradzę, odpowiem na każde pytanie.

WYNAJEM


Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

Wynajem specjalistycznego sprzętu medycznego dla:
placówek opiekuńczych, rehabilitacyjnych, domów seniora.

Zadzwoń, napisz, zapytaj.

Doradzę, odpowiem na każde pytanie.

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE, SPRZĘT MEDYCZNY - OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH.


Niewątpliwie standardy wyposażenia w sprzęt rehabilitacyjny czy ogólnie biorąc sprzęt medyczny opierają się przede wszystkim na wykorzystaniu coraz bardziej zaawansowanej technologii i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku firma AKORS© podjęła działania w kierunku zaspokojenia potrzeb placówek opiekuńczych, rehabilitacyjnych, domów seniora, domów spokojnej starości w łóżka rehabilitacyjne oraz inny sprzęt medyczny.

Przez ten okres zdobyliśmy specjalistyczne doświadczenie, dzięki któremu specjalizujemy się w dostawach łóżek rehabilitacyjnych i sprzętu medycznego wg uzgodnionych specyfikacji na najwyższym poziomie.

Dzięki współpracy z naszą firmą mogą Państwo kompleksowo wyposażyć swoją placówkę rehabilitacyjną, opiekuńczą, dom seniora, dom spokojnej starości.

Przede wszystkim jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych.      Dowóz na terenie Śląska GRATIS.

Cechą odróżniającą te łóżka jest bardzo lekka konstrukcja metalowa, wykonana ze stopu aluminium, co pozwoliło maksymalnie zmniejszyć ciężar łóżka, a zarazem zwiększyć jego wytrzymałość.

Oferta sprzedaży łóżka rehabilitacyjnego elektrycznego, sterowanie pilotem.
Nasze łóżka są w pełni sprawne, funkcjonale, w bardzo dobrym stanie technicznym.
Na łóżka udzielana jest 12 miesięczna gwarancja.

Opis produktu:
• Elektryczna regulacja wysokości łóżka od 395-820 mm
• Elektrycznie regulowane oparcie
• Elektrycznie regulowana część nożna
• Barierki zabezpieczające
• Wysięgnik do samodzielnego podciągania
• obciążenie max 185 kg

Wymiary:
całkowita długość łóżka 212 cm
całkowita szerokość łóżka 108 cm
W ofercie posiadamy różne modele.

Ceny łóżek zaczynają się od 1.350 zł z dowozem na terenie woj. śląskiego GRATIS !!

w naszej ofercie posiadamy łóżka które nie noszą śladów użytkowania, z 18 - miesięczną gwarancją.

Możliwość dokupienia materaca piankowego w pokrowcu nieprzemakalnym !

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, aby zapytać o warunki współpracy, zwrócić się o poradę wyboru sprzętu, formy użytkowania: wynajem czy zakup.ANATOMIA SUKCESU #1


W pierwszej połowie 2018 nasza firma otrzymała zaproszenie do realizacji dostawy większej partii łóżek rehabilitacyjnych dla sieci placówek opiekuńczych zlokalizowanych na Mazowszu, Dolnym Śląsku i w Bieszczadach.

Głównym powodem zaproszenia naszej firmy do współpracy były ograniczenia organizacyjne leżące po stronie zleceniodawcy. Zleceniodawca nie dysponował personelem, który podjąłby się procesu ofertowania, badania rynku, określenia kryterium wyboru ofert oraz logistycznego przeprowadzenia operacji wymiany sprzętu. Należy podkreślić, że status placówki opiekuńczej nie wymagał stosowania przepisów o zamówieniach publicznych.

Po wykonaniu inwentaryzacji istniejących zasobów oraz określeniu dostępnego budżetu i specyfiki zamówienia przygotowaliśmy szczegółową ofertę na dostawę 42 szt. łóżek elektrycznych. Oferta zawierała specyfikację techniczną sprzętu, warunki cenowe oraz harmonogram dostawy.

W wyniku podjętych działań, zgodnie z ustalonym harmonogramem i specyfikacją, w przeciągu 7 miesięcy, zrealizowaliśmy dostawę elektrycznych łóżek rehabilitacyjnych.

Podsumowując:
Dla naszego zleceniodawcy ważne było to, że zrealizowaliśmy wymianę sprzętu bez zakłócania funkcjonowania placówek opiekuńczych.
Ze sprzętu korzystały osoby w zaawansowanym wieku, o ograniczonej mobilności.
Wymagało to wręcz perfekcyjnej organizacji zlecenia, sporej elastyczności dostaw i dobrej współpracy z personelem i administracją naszego zleceniodawcy.

Cel został osiągnięty: potrzeby klienta zostały w pełni zaspokojone.

 

ANATOMIA SUKCESU #2


Jesienią 2018 r. uzyskaliśmy informację, że w jednym z domów seniora w małopolsce powstała pilna potrzeba przeniesienia jego pensjonariuszy do innych ośrodków opiekuńczych.

W dodatku okazało się, że problem jest bardziej złożony.
Ośrodki opiekuńcze, do których planowano czasowe przeniesienie seniorów mają problem z wystarczającą liczbą łóżek rehabilitacyjnych oraz sprzętu medycznego, niezbędnego do zapewnienia właściwej opieki.

Z kolei zakup dodatkowego sprzętu przeznaczonego na czasowy pobyt seniorów pozostaje poza możliwościami tych ośrodków opiekuńczych z uwagi na ograniczony budżet.

Sytuacja pozornie wyglądała na nierozwiązywalną.

Po przeanalizowaniu sytuacji zaproponowaliśmy jednak następujące rozwiązanie:   
• łóżka rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny zostanie udostępniony odpłatnie na zasadzie wynajmu,
• zaproponowaliśmy elektryczne łóżka rehabilitacyjne wg uzgodnionej specyfikacji technicznej,
• pozostały sprzęt medyczny będzie dostarczony wg odrębnej specyfikacji technicznej

Zaproponowane warunki zostały zaakceptowane i już po 3 tygodniach placówki były gotowe do przyjęcia nowych pensjonariuszy.

Podsumowując:
Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe było czasowe zabezpieczenie sprzętu rehabilitacyjnego bez konieczności inwestowania w zasoby, które po zakończeniu remontu i powrotu seniorów do macierzystej placówki, będą nieprzydatne.

Cel został osiągnięty: potrzeby klienta zostały w pełni zaspokojone.
Dane kontaktowe